RAYS OF LIFE.

WITAJ …

Człowiek to niezwykła istota. Tak doskonała, a zarazem tak krucha. Rodzimy się z radością dziecka, które cieszy się ze zwyczajnych rzeczy, a kiedy dorastamy większość z nas zatraca ten zasób. Zresztą nie tylko ten. Nasze ciało i sposób myślenia podlegają ciągłym zmianom. Wszyscy bierzemy udział w grze zwanej życiem, w której jesteśmy podróżnikami, odkrywającymi możliwości dla siebie oraz zdobywającymi nowe doświadczenia. Podobnie jak w każdej innej grze można podążać różnymi ścieżkami. Takimi, które przeszli już inny gracze i iść za nimi krok w krok. Można również wytyczać nowe drogi, które prowadzą w nieznane, że aż chce się powiedzieć za „klasykiem” „kto nie ryzykuje ten nie wygrywa”. I bez względu czy jesteś tym, który korzysta z sukcesów innych czy tym, który idzie własną drogą, warto w tej podróży umiejętnie korzystać z zasobów jakie każdy z nas posiada z CIAŁA, EMOCJI, ŚWIADOMOŚCI. I właśnie o tych, jakże istotnych elementach będzie nasze spotkanie.

Podczas naszego spotkania, w atmosferze takiej jak spotykają się starzy znajomi, poza tym, że pozwolimy Ci znów poczuć dziecięcą radość, dać ciału i umysłowi chwilę relaksu. To będzie też dużo przydatnej wiedzy jak funkcjonować zdrowiej, łatwiej i szczęśliwiej, bez względu na to jakie doświadczenia szykuje nam codzienność.

Nasze spotkanie będzie składało się z trzech bloków tematycznych:

TWÓJ „DOM”, CZYLI TWOJE CIAŁO. 

Tak genialne w swojej konstrukcji i jednocześnie tak delikatne i łatwe do naruszenia. Twoje ciało by służyło Ci długo musi być zdrowe i musi być zadbane. Tylko żeby mogło tak być, musi być odpowiednio obsługiwane. Pokażemy Ci jak to robić. Jak je „serwisować” by było jak najlepiej dla niego i Ciebie przy okazji. Podpowiemy jak sprawić by twoje ciało, służyło Ci jak najdłużej i dawało Ci bazę do tego by żyć szczęśliwie, odnosić sukcesy osobiste, by mieć siły i energię na wszystko o czym tylko marzysz. W tej części nauczymy Cie:

  • Jak prawidłowo oddychać
  • Jak jeść i pic by było zdrowo i zgodnie z potrzebami Twojego organizmu
  • Nauczymy Cie jak odpoczywać, jak spać, jak relaksować się by czuć się wypoczętym i silnym
  • Jak ćwiczyć by dać swojemu ciału endorfiny

O EMOCJACH – SMAKU ŻYCIA.

Człowiek w swojej złożoności, może odczuwać ich całą gamę. Emocji, które popychają nas do działania, emocji które powodują to, że się śmiejemy, które dodają nam siły, czasami wręcz nadludzkich. Czasami takich, które potrafią doprowadzić do łez, sprowadzać choroby, nawet odbierać życie, że o odbieraniu ochoty na cokolwiek nie wspomnimy. Emocje „żyjące własnym życiem” potrafią niszczyć codzienność  i sprawiać, że każda chwila wygląda w bardzo niewyraźnych barwach. Natomiast jeśli potrafisz zarządzać nimi, wzbudzać  je w sobie, kierować nimi, to każdy moment może smakować tak jak Twój ulubiony i najbardziej soczysty owoc. I możesz czuć go w każdej najmniejszej części swojego ciała. Tutaj doświadczysz :Nauczysz się pracy z własnymi emocjami, jak wywoływać te, które budują i jak gasić te które szkodzą

  • Nauczysz się jak wpływać na emocje innych by czuli się dobrze w Twoim otoczeniu
  • Poznasz metody niwelowania stresu, strachu, obawy
  • Dowiesz się jak śmiać się więcej i dostrzegać więcej pozytyw w otoczeniu
  • Ćwiczeń z jogi śmiechu

I kiedy już, dostaniesz od nas kilka takich podpowiedzi, nauczymy Cię o jeszcze jednym mega istotnym elemencie:

O ŚWIADOMOŚCI, KTÓRA KIERUJE TWOIM ŻYCIEM. 

Tak. Najlepsze zostawiamy na koniec. Świadomość,  która decyduje o tym jak doświadczasz, jak i jakie decyzje podejmujesz, jak poprzez nią kierujesz swoją rzeczywistością i otoczeniem.  Świadomość istnienia, może dać Ci wolność w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Może sprawić to, że będziesz niewolnikiem innych koncepcji, czy cudzych pomysłów na życie. Nauczymy Cię jak uczyć się siebie i od siebie, w jaki sposób myśleć by dodawać sobie energii, jak pracować z własną świadomością, by codzienność była łatwiejsza, przyjemniejsza, by dni były dłuższe, a noce dawały maksimum odpoczynku. By wszystko cieszyło bardziej niż dotychczas , a doświadczenia nawet te trudne dawały siłę. A dokładniej :

  • Poznasz metody panowania nad własnymi myślami
  • Nauczymy Cię jak programować rzeczywistość by Ci sprzyjała
  • Pokażemy jak myślami budować, lepszą i ciekawszą codzienność
  • I wiele, wiele innych przydatnych kwestii, ale jakich… To już na spotkaniu

I to będzie już kompletna paczka wiedzy i narzędzi, które dostaniesz na naszym spotkaniu. Rzeczy bardzo podstawowych ale jakże efektywnych i ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Nie będą to „lekarstwa” na wszelkie „dolegliwości”, bo ich efektywność będzie zależała od tego jak będziesz chciał korzystać z tego czego Cię nauczymy. 

Jeszcze bardzo ważna kwestia. To spotkanie nie jest dla ludzi, którzy myślą, że tutaj coś za kogoś będziemy robić. Jeśli myślisz, że tak będzie, to szkoda Twojego cennego czasu. Od nas dostaniesz wędkę, natomiast ryb będziesz musiał nałowić sobie sam. Jedno możemy Ci zagwarantować, że weźmiesz udział w niezapomnianym spotkaniu z  ciekawymi ludźmi, oraz to, że jeśli wytrwasz w stosowaniu tego co od nas dostaniesz, trwała zmiana na lepsze, zagości w Twoim życiu bez względu na okoliczności.

Spotkanie : Gdynia 2019,  godzina 10.00 do 19.00

Na spotkaniu przewidziany jest catering, który będzie częścią szkolenia i wliczony jest oczywiście w jego cenę.

Ilość miejsc : 25 

Zapisy :  Kontakt   [w  temacie prosimy podać nazwę szkolenia]

Płatność : 140 zł płatne [z góry na konto wskazane w odpowiedzi na maila zgłoszeniowego na szkolenie]

Trenerzy : Jacek Zawłocki, Joanna Lewandowska.