Joanna Lewandowska

„Podążać poza umysłem, poznawać i trwać w przygodzie zwanej życiem, a kiedy ta przygoda zakończy się, rozpocznie się coś, czego rozum nie jest w stanie pojąć, bo nie ma początku, nie ma końca – jest tylko zmiana”.

J.L.

Kim Jestem ?

Jestem po prostu sobą, nie wszechwiedzącym specem, nie zimno kalkulującym coachem, jestem sobą w ciąż poszukującym nowych doświadczeń i umiejętność coachem i menadżerem z bagażem ciekawych doświadczeń i umiejętności już w zanadrzu.  Jestem takim człowiekiem jak TY i mam takie same narzędzia jak TY – umysł, świadomość, możliwość uczenia się.

a czym się zajmuje ? czym się dziele?

Od 2007 roku zajmuje się pracą z ludźmi zarówno pracą coachingową jaki i doradczą oraz konsultacyjną w zakresie HR, negocjacji, zarządzania, komunikacji i szeroko pojętej świadomości.  Zaczynałam od pracy z studentami, poprzez właścicieli małych firm, menadżerów, lekarzy, prawników,…. I bez względu jaką rolę społeczną przybrały osoby z którymi pracowałam zawszę nasze spotkania były niezwykłe, fascynujące dla obu stron procesu. Przez te lata  zajmowałam się nie tylko life coachingiem również coachingiem menadżerskim, konsultacjami w sprawach HR, marketingu, negocjacji i dziedzinami, które zbędnie tu wymieniać . Od 2015 roku kieruje wydziałem 120 osób w firmie przemysłu lekkiego. Życie, które ja nazywam przygodą daje mi możliwość zdobywania doświadczenia w szerokim wachlarzy sfer życia. Dzięki temu dla każdego podczas pracy z nim znajdzie się odpowiednie narzędzie by pokazać mu jakie ma możliwości i asortyment  rozwiązań, by podnosić  osobiste kwalifikacje i niwelować „problemy” .

Doświadczenie

Od 2007 roku zdobywam doświadczenie pracując w firmie produkcyjnej na stanowisku referenta ds. pracowniczych. Od 2015 na stanowisku Kierowniczym.  Dzięki temu że miałam możliwość obsługiwać ponad 1 tyś. pracowników w zakresie zarówno aspektów prawa pracy jaki i HR miękkich a  teraz zarządzać ponad 120 pracowniami pozwala mi to ciągle uczyć się nowych sytuacji i „przypadków”. Podczas ponad 10 lat mojej wędrówki w poszukiwaniu umiejętności wiedzy i kwalifikacji obejmowałam takie stanowiska jak koordynator szkoleń w firmie szkoleniowej czy specjalista ds. szkoleń przy obsłudze wielomilionowego projektu szkoleniowego. Zdobywałam doświadczenia jako sprzedawca, ale również jako rekruter dla firm z branż takich jak banki czy indywidualni przedsiębiorcy.

Certyfikaty i szkolenia

Przez całą wędrówkę w poszukiwaniu wiedzy uczestniczyłam w setkach szkoleń kursów, szkół, jednak prawdziwą cenną dla mnie nauką jest praca z ludźmi przełożenie zdobytej wiedzy na praktykę i korygowanie jej w zależności sytuacji.  Można bowiem wiedzieć dużo lecz najważniejsze jest co się z tą wiedzą robi. Trzymając się jednak standardów wymieniam po niżej niektóre z kursów i szkół jakie ukończyłam. Nie wymieniam ich wszystkich tylko te które odbyłam na przestrzeni ostatnich 2 lata:

   • Szkoła Trenerów Biznesu „ Moderator”  / Wrocław – Certyfikat Coacha
   • „ Audytor wewnętrzny ISO – 9001”
   • “Strategie kreatywnego myślenia” – GRMG,
   • „ Wizerunek kobiety biznesu” – Magdalena Fedor
   • “RTZ – Racjonalna Terapia Zachowań” – Andrzej Setman,
   • “Budowanie relacji w zespole”- Dariusz Rajca
   • “ Komunikacja w sytuacjach trudnych”-BDO,
   • “Organizacja pracy własnej i podwładnych” – Polexpert,
   • “ Wizerunek kobiety biznesu” – Magdalena Fedor,
   • „Jak motywować pracowników?” – Izabela Pilżys “
   • „Wizerunkowe wsparcie rekrutacji” – Grupa Pracuj„ Komunikacja w sytuacjach trudnych”-BDO,
   • „Strategie kreatywnego myślenia” – GRMG
   • „Administrator bezpieczeństwa informacji” – Aproba, Tadeusz Żołnowski

  i wiele innych… lecz tak naprawdę liczy się :

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż – a zapamiętam, pozwól mi doświadczyć , a zrozumiem i zastosuje! „